Doskonałe lasery LightSheer

Depilacja laserowa w ostatnim czasie znacząco zdobywa na popularności. Są nią zainteresowane kobiety, ale również i mężczyźni coraz częściej sprawdzają możliwości, jakie mogą osiągnąć dzięki poddaniu się zabiegom. Ze względu na zapotrzebowanie klientów, coraz więcej salonów kosmetycznych i medycyny estetycznej zakupuje lub wypożycza laser.

Właściwości sprzętu Desire

lightsheer desireOczywiście, aby klienci danego salonu byli zadowoleni z wykonywanej depilacji laserowej, konieczne jest zastosowanie możliwie jak najlepszego sprzętu. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się laser LightSheer Desire, który produkowany jest przez firmę Lumenis i jest jednym z czołowych laserów diodowych, wykorzystywanych do wykonywania depilacji laserowej właściwie każdej części ciała. Obsługa tego urządzenia jest dość łatwa, ale nie zmienia to faktu, iż osoba, która wykonuje zabieg musi posiadać certyfikat zaświadczający ukończenie szkolenia z zakresu obsługi właśnie lasera LightSheer Desire. Desire to model lasera, który cechuje się dość niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu bez żadnego problemu umieścimy go właściwie w każdym salonie kosmetycznym, niezależnie od przestrzeni, jaką dany gabinet dysponuje. Urządzenie jest też dość łatwe, jeśli chodzi o utrzymanie czystości i konserwację, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, że po wykonanym zabiegu będziemy musieli poświęcić dużo czasu na przygotowanie urządzenia do pracy.

Wykonywanie zabiegu przy zastosowaniu urządzenia LightSheer charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem, zarówno dla osoby, która dany zabieg realizuje, jak i dla pacjenta, który się mu poddaje. Oczywiście, warto zastosować dodatkowe środki bezpieczeństwa takie jak, np. okulary ochronne, które zabezpieczą nasze oczy przed oddziaływaniem lasera.