Dobry fotelik samochodowy to bezpieczeństwo Twojego dziecka

Dobrze dobrany fotelik to podstawa bezpieczeństwa naszego dziecka. Każdy z rodziców, doskonale rozumie, jak bardzo jest to ważne, i jednocześnie trudne. Przewożenie dzieci samochodem, wymaga od rodziców podjęcia szczególnej ostrożności i zabezpieczeń. Długie trasy, inne samochody na drodze, stawiają przed nami bardzo duże wyzwanie. Jednak jest na to rada!

Najlepszy fotelik samochodowy na rynku

foteliki samochodowe naniaJedną z niezbędnym opcji, jest zakupienie odpowiedniego fotelika samochodowego. Musi spełniać on określone funkcje. Należy pamiętać o tym, że nie każdy fotelik będzie nadawał się dla każdego dziecka. Na co, zatem trzeba zwracać szczególną uwagę, kiedy jesteśmy przed zakupem fotelika samochodowego dla naszej pociechy? Przede wszystkim sprawdźmy czy dany fotelik brał udział w testach wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. Sprawą kolejną jest dobranie fotelika do wysokości oraz wagi danego dziecka. Jedną z propozycji, jakie możemy przedstawić to foteliki samochodowe nania. Foteliki z tej serii, są szczególnie dobre, głównie dlatego, że posiada on regulacje. Można spokojnie wyregulować wysokość pasów bezpieczeństwa, w stosunku do wysokości naszej pociechy. Ponadto posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Przeznaczone dla dzieci do piętnastu kilogramów wagi. Foteliki z tej serii mają bardzo mocne i wytrzymałe obicie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jest to zakup na długie lata. Idealne rozwiązanie w sytuacji, gdzie mamy pociechy w różnym wieku. Dodatkowo jeżeli zdejmiemy dodatkowe oparcie, fotelik nadaje się dla starszego dziecka. (aż do trzydziestu sześciu kilogramów) Jak widać jest to znakomita inwestycja. Ponadto fotelik posiada zdejmowany pokrowiec, który można z łatwością prać w pralce do trzydziestu stopni celsjusza. To bardzo przydatna funkcja. Zrozumieją to szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość i porządek. Fotelik samochodowy firmy nania to połączenie praktyczności i dobrego stylu w jednym.

Fotelik samochodowy firmy nania pasuje do większości samochodów, więc nie musimy obawiać się, że będzie to nieudany wybór. Z odpowiednim fotelikiem, możemy mieć pewność, że podróż będzie komfortowa i nasze dziecko będzie czuło się tak jak powinno. A co jest najważniejsze – będzie bezpieczne. Podróż z fotelikiem nania będzie niezapomnianą chwilą.