Catering na święta

W dużych firmach często odbywają się różne spotkania, wyjazdy integracyjne, oraz obchodzi się święta. Ma to na celu zacieśnienie relacji pomiędzy współpracującymi między sobą ludźmi i stworzenie bardziej rodzinnej atmosfery.

Co zawiera się w cateringu świątecznym?

catering świąteczny warszawaJeżeli planujemy obchodzenie świat w firmie razem z pracownikami, to musimy wcześniej zaplanować co przygotujemy od jedzenia i picia. Im więcej jest pracowników, tym większe wyzwanie logistyczne, dlatego najlepiej wszystkie potrawy zamówić z dowozem na miejsce. Jeżeli planujemy catering świąteczny Warszawa będzie miastem, w którym działa wiele firm z tej branży. Przygotowują one produkty na bieżąco i dowożą własnym transportem na wyznaczone miejsce. Wystarczy zamówić dania z kilkudniowym wyprzedzeniem i możemy być spokojni o kwestię wyżywienia na firmowej Wigilii. W menu świątecznym znajdują się takie potrawy jak barszcz czerwony z uszkami, zupa grzybowa, czy smażony karp. Są to główne dania, których nie może zabraknąć na żadnych świętach. Ponadto dostaniemy przeróżne ciasta od serników, przez makowce i mazurki, aż po kruche ciasteczka. Możemy sobie także zażyczyć z cateringu karpia po żydowsku i kutię, które należą do potraw świątecznych. Oczywiście nie może też zabraknąć tradycyjnej sałatki jarzynowej, która gości na stole niemalże w każdym, polskim domu. Do picia, polecane są kompoty z suszonych owoców, które są doskonałe na trawienie po wieczerzy wigilijnej. Świąteczne dania zawsze są pełne smaku i aromatu.

W większości warszawskich firm cateringowych dostaniemy takie same danie, jedynie ich wykonanie może się nieco różnić. Realizacja świątecznego zamówienia na dania jest błyskawiczna. Z usług cateringowych mogą korzystać też prywatne osoby, które nie mają czasu na przygotowanie wieczerzy.