Bransoletka na sznurku dla przyjaciółki

Z Magdą przyjaźniłam się od podstawówki. Od razu się polubiłyśmy i siedziałyśmy w jednej ławce. Później nasze drogi się rozeszły, ale cały czas utrzymywałyśmy kontakt. Mieszkałyśmy blisko siebie i spotykałyśmy się właściwie codziennie. Uwielbiałam spędzać czas ze swoją przyjaciółką.

Bransoletka na sznurku przywieziona z wakacji

bransoletki na sznurkuWyjechałam na wakacje z rodzicami na dwa tygodnie i obiecałam przyjaciółce przywieść jakąś pamiątkę. Tam gdzie wyjechałam było mnóstwo stoisk z różnymi pamiątkami i ostatniego dnia pobytu w tej miejscowości poszłam po prezent dla przyjaciółki. Na jednym stoisku były dostępne bransoletki na sznurku w różnym stylu i zaczęłam je przeglądać. Moja przyjaciółka uwielbiała takie bransoletki i miała ich kilka, dlatego wiedziałam, że będzie to świetny prezent dla niej. Bransoletki miały różne kolory sznurków i nie wiedziałam jaki wybrać dla Magdy. Różowy podobał mi się najbardziej. Bransoletka miała zawieszkę w kształcie serca, na którym był napis: Best Friend i uznałam, że muszę koniecznie ją kupić. Wybrałam tę bransoletkę na różowym sznurku. Sprzedawca od razu mi powiedział, że sznurek ma regulowaną długość i dzięki temu pasuje na każdą rękę. Bransoletka została zapakowana w eleganckie opakowania i w takiej formie postanowiłam prezent dać przyjaciółce. Kiedy wróciłam z wakacji, to od razu spotkałam się z Magdą. Nie mogła się doczekać mojego powrotu i była też ciekawa co jej przywiozłam z wakacji. Bransoletka bardzo jej się spodobała i od razu ją założyła.

Obiecałyśmy sobie z Magdą, że na kolejne wakacje wyjedziemy już razem. Nawet zaplanowałyśmy sobie, że pojedziemy w góry, bo nigdy tam nie byłam. Miałam pracę dorywczą i byłam w stanie odłożyć pieniądze na wyjazd w przyszłym roku. To będą świetne wakacje.