Bezpieczne usuwanie owłosienia

Na naszym ciele rośnie nawet kilka milionów włosów, z czego jedynie na głowie są pożądane. Obecnie gładka skóra na nogach czy pod pachami w przypadku kobiet jest uznawana za przejaw odpowiedniej higieny osobistej, ale także atrakcyjności.

Dlaczego laserowa depilacja jest tak skuteczna?

laserowe usuwanie owłosienia białystokZdecydowana większość kobiet goli nogi jednorazową maszynką, ponieważ jest to najpowszechniejsza i najtańsza metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia. Jest ona co prawda skuteczna, ale na bardzo krótki czas. Przeważnie po upływie dwunastu godzin, na skórze zaczynają się pojawiać nowe włoski. Zabieg należy powtarzać codziennie, co nie jest komfortowe. Nieco lepsze są metody polegające na wyrywaniu włosków, ponieważ dają efekt gładkiej skóry nawet na kilkanaście dni, ale powodują uczucie dyskomfortu w trakcie ich wykonywania, przez co nie każda kobieta chce się na nią zdecydować. Jeżeli zależy nam na trwałym efekcie, to najlepsze będzie laserowe usuwanie owłosienia Białystok jest miastem, gdzie bardzo dużo kobiet korzysta z tej metody. Oczywiście jest ona znacznie droższa niż zakup jednorazowej maszynki za kilkanaście złotych, ale jest za to skuteczna i daje uczucie gładkiej skóry na bardzo długi czas. Na pewno jest bezbolesna i bezpieczna, dlatego może być stosowana w niemalże każdym miejscu. Kobiety najczęściej w ten sposób depilują nogi, pachy, okolice bikini i ręce, natomiast mężczyźni korzystają z tej usługi, aby pozbyć się owłosienia na klatce piersiowej, plecach, brzuchu i intymnych okolic.

Warunkiem koniecznym, aby osiągnąć zadowalający efekt końcowy jest wykonanie pełnej serii zabiegów w odstępach kilkutygodniowych. Przeważnie zabiera to około dwanaście miesięcy, w ciągu których należy unikać ekspozycji na promienie słoneczne.