Atrakcyjne ceny nowoczesnych rejestratorów czasu pracy

Twoja hurtownia informacji

Atrakcyjne ceny nowoczesnych rejestratorów czasu pracy

Do zarządzania instytucją lub przedsiębiorstwem coraz częściej wykorzystywane są specjalne systemy umożliwiające ewidencję czasu pracy. Wyposażone w odpowiednie narzędzia umożliwiają organizację pracy bardzo licznych załóg z rozgraniczeniem nawet najbardziej skomplikowanych systemów pracy. Poza zarządzaniem czasem pracy zasobów ludzkich często stanowią dodatkowy element zabezpieczający mienie i umożliwiający kontrolę osób przebywających na terenie zakładu pracy.

Niskie ceny systemów RCP

rejestrator czasu pracy cenaZintegrowane z poszczególnymi działami współpracują z oprogramowaniami wykorzystywanymi standardowo w instytucjach i przedsiębiorstwach. Głównym elementem jest nowoczesny i niezawodny rejestrator czasu pracy cena urządzenia uzależniona jest od jego danych technicznych i wbudowanych modułów. Najwyższej jakości urządzenia umożliwiają sczytywanie danych biometrycznych użytkowników, rejestrują zdarzenia w czasie bieżącym i wstecz i dodatkowo zapisują i nagrywają wszelkie czynności związane z ich użyciem. Użytkownicy korzystają z chipów, pinów lub kart identyfikacyjnych w trakcie rozpoczęcia i zakończenia pracy. Rejestratory mogą być umieszczone przy wejściu do zakładu pracy lub w poszczególnych pomieszczeniach i obiektach wymagających dodatkowego zabezpieczenia lub dostępu tylko przez uprawnione osoby. Wyposażone w kamery i zintegrowane z systemem bezpieczeństwa minimalizują wtargnięcie osób niepowołanych na teren zakładu i dodatkowo chronią przed kradzieżą lub dewastacją. Systemy współpracują również z działami kadrowo-płacowymi rozliczając godziny pracy i wynagrodzenia poszczególnych pracowników. Wszystkie systemy mogą zostać indywidualnie skonfigurowane i dopasowane do rodzaju działalności. Swoje działanie opierają na obowiązujących przepisach prawnych i zasadach obowiązujących w przedsiębiorstwach. Dzięki współpracy z działami zarządzającymi zasobami ludzkimi umożliwiają generowanie poszczególnych raportów dotyczących danych pracowników.

W łatwy i szybki sposób udostępniają dane w czasie kontroli. Eliminują również tradycyjne papierowe dokumenty dotyczące listy płac, nieobecności i ewidencji czasu pracy. Nowoczesne systemy RCP stanowią w chwili obecnej standardowe wyposażenie szybko rozwijających się firm i przedsiębiorstw zatrudniających liczną załogę. Umożliwiają organizacją pracy i tym samym lepszą wydajność pracowników. To przyczynia się do osiągania lepszych rezultatów i dochodów przedsiębiorstw.